Śląska Grupa Filmowa Cafe Film wchodząca w skład Instytutu Kreatywności i Biznesu ogłosiła konkurs dla zespołów muzycznych i indywidualnych wokalistów. Zwycięzca konkursu zdobędzie nagrodę w postaci produkcji profesjonalnego teledysku do zgłoszonego przez siebie utworu. Organizatorzy konkursu czekają na zgłoszenia do 15 czerwca 2018 roku, a ogłoszenie wyników odbędzie się 20 czerwca.

     Projekt jest ciekawą alternatywą dla młodych artystów, którzy nie posiadają wielkich środków na promocje swojej twórczości, jak sami organizatorzy twierdzą, potencjał polskich muzyków jest ogromny. „Ten konkurs skierowany jest głównie do osób, które mają duży talent- a brak im środków na promocje swoich utworów. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że tworzenie muzyki to też biznes i wymaga środków finansowych. Zdecydowaliśmy się na organizację konkursu z prostej przyczyny, przez lata obserwowaliśmy, że talent wielu młodych ludzi i nie tylko młodych został zaprzepaszczony. Brak środków finansowych to często duża przeszkoda do rozpoczęcia przygody w showbiznesie. Teledysk dla zespołu muzycznego, wokalistki, wokalisty jest niezbędną formą promocji nawet w internecie. Liczę na to, że nasz konkurs zostanie ciepło odebrany i muzycy chętnie wezmą w nim udział.” -Komentuje krótko założenia konkursu reprezentująca grupę Cafe Film, Malwina Turek.

     Ważną informacją jest to, że do konkursu mogą zgłosić się także zespoły spoza Śląska. Organizatorzy liczą na wysoki poziom twórczości artystów i jak sami mówią: „Nie ustalaliśmy celowo konkretnego gatunku, każdy bez względu na rodzaj wykonywanej muzyki może zgłosić się do projektu. Liczymy jednak na oryginalność utworu i kreatywność twórców. Jesteśmy po prostu wielbicielami dobrej, polskiej muzyki.” -Dodaje Turek.

    

           Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na fanpage Grupy Cafe Film https://www.facebook.com/cafefilmprodukcja/

 

                              

fb  youtube mail

 

 

DANE FIRMY:

 

adres

 

mail

e-mail:

usmiechnijsiepolsko@wp.pl

telefon

telefon:

+ 48 536-960-440